Wracamy do formy po ciąży

Wracamy do formy po ciąży

Macierzyństwo oraz okres bycia w ciąży dla każdej kobiety jest czasem magicznym i zdecydowanie wyjątkowym. Kobiece ciało jednak zmienia się podczas tego procesu i nie każda z nas ma łatwość w powrocie do stanu sprzed połogu. Dawniej po przebytej ciąży ciało albo zostawało lekko zdeformowane, albo kobiety katowały się ćwiczeniami na siłowni, aby wrócić do dawnej formy. Dzisiaj istnieją dużo szybsze i skuteczniejsze metody – na przykład icoone.

Nowoczesne metody proponowane

Klinika Uroda i Piękno oferuje swoim klientkom to, co dla nich najlepsze – szczególnie w tak newralgicznym czasie, jakim jest wracanie do formy po przebytej ciąży oraz porodzie. Najważniejsze, aby stosowane metody były nowoczesne i innowacyjne, bo jedynie to zapewnia odpowiednie wyniki i cieszące pacjentki rezultaty. Dla wielu kobiet takie zabiegi to możliwość powrotu do normalności i cieszenie się z własnego ciała.

Na czym polega zabieg icoone?

Zabieg, który można znaleźć w ofercie takich miejsc jak klinika Uroda i Piękno, pracuje nad naszą tkanką łączną. Metoda Roboderm polega na masowaniu skóry zmechanizowanych głowic, które powodują mikrostymulacje całego obszaru, na jakim odbywa się praca. Dzięki temu redukowany przez przede wszystkim cellulitis oraz nadmiar tkanki tłuszczowej, która jako wyjątkowo uparta nie chce się zredukować na przykład za pomocą ćwiczeń. Dzięki temu zabiegowi ze skóry znikają wszelkie blizny, ale także znienawidzony cellulitis.

2 Komentarzy

  1. Daria

    Chętnie skorzystam z takiej oferty, jak już urodzę dzidziusia. 🙂

  2. Aga

    Bardzo żałuję, że kilka lat temu nie było takich metod…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *